Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Dodawanie ogłoszeń

Dodawanie ogłoszeń w naszym serwisie jest wyjątkowo proste i nie wymaga zbyt wiele czasu. Ogłoszenia na portalu noclegiladek.pl mogą zamieszczać tylko właściciele lub zarządcy różnego typu kwater. Ogłoszenia są bezpłatne, a ich publikacja w naszym serwisie trwa 365 dni.

Aby móc złożyć swoją ofertę należy na początku zarejestrować się. Po dokonaniu rejestracji, otrzymasz na podany przez siebie adres mailowy wiadomość potwierdzającą rejestrację z linkiem do strony logowania. Teraz już tylko wystarczy zalogować się i można dodać ogłoszenie.

Formularz, który należy wypełnić poprowadzi Cię krok po kroku, ale my poniżej przedstawimy pokrótce kolejne jego etapy, abyś miał świadomość, jak niewiele trzeba zrobić, by zamieścić u nas ofertę:

KROK 1
Należy wybrać kategorię, w jakiej ma się znaleźć ogłoszenie. Kategorie stanowią poszczególne rodzaje miejsc noclegowych, takie jak: agroturystyka, apartament, dom, hotel, pensjonat, pokoje. Po wybraniu odpowiedniej kategorii, należy przejść „Dalej”.

KROK 2
Tutaj jest jeszcze możliwość dokonania ewentualnej zmiany kategorii. Następnie należy wpisać nazwę nieruchomości, wybrać ilość oferowanych miejsc noclegowych, a także wpisać cenę- najniższą cenę za jeden nocleg w polskich złotych (prosimy nie dodawać symbolu waluty-PLN lub zł, gdyż zostanie dodana automatycznie). Kolejne pola takie jak ulica, wyżywienie, możliwość palenia czy przyjazdu ze zwierzętami, a także dodatkowe udogodnienia nie są wymagane, aczkolwiek dla turystów są one dosyć istotne. Następne pole to opis nieruchomości. Postaraj się jak najdokładniej ją opisać, pamiętając o podaniu jak najwięcej niezbędnych informacji.

Kolej na dodanie zdjęć. Do ogłoszenia można dołączyć maksymalnie 5 zdjęć, z których każde nie może przekraczać 500kB. Zdjęcia dodawane do oferty nie mogą posiadać tzw. „znaków wodnych” ani żadnych napisów, szczególnie adresów stron internetowych.

Po dodaniu zdjęć przechodzimy „Dalej”.

KROK 3
Wyświetla się podgląd ogłoszenia i w tym momencie jest możliwość sprawdzenia wszystkich wybranych przez siebie opcji. Jeśli chcesz wprowadzić zmiany kliknij „Wstecz”. Jeśli wszystko się zgadza i akceptujesz podany w tym miejscu regulamin, wystarczy kliknąć ikonę „Dalej”.

Ogłoszenie zostało dodane i czeka na akceptację administratora. I taką informację po prawidłowym dodaniu ogłoszenia otrzymasz na swój adres mailowy. Użytkownik po zalogowaniu się ma dostęp do swojego profilu, a na tablicy widzi status swego ogłoszenia.

Po sprawdzeniu ogłoszenia przez administratora i jego akceptacji, pojawia się ono na stronie. W przypadku braku jakiś istotnych informacji poprosimy Cię o uzupełnienie lub zmianę ogłoszenia.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.