Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

O nas

Noclegiladek.pl to serwis, skierowany do właścicieli i zarządców kwater zlokalizowanych w Lądku Zdroju. Poprzez nasz portal chcielibyśmy stworzyć bogatą bazę różnego typu nieruchomości takich jak agroturystyka, apartamenty, domy, hotele, pensjonaty czy pokoje, tak aby poszukujący interesujących kwater w Lądku Zdroju mieli jak największy ich wybór. Zainteresowani noclegami mają bezpośredni kontakt z właścicielami, a właściciele nieruchomości mają możliwość prezentacji swych ofert całkowicie bezpłatnie. Dzięki serwisowi noclegiladek.pl mają Państwo okazję dotarcia do większej grupy turystom.

Ogłoszenia w naszym serwisie mogą dotyczyć jedynie noclegów zlokalizowanych w Lądku Zdroju i tylko właściciele oraz zarządcy kwater mają prawo je zamieszczać.

Ogłoszenia na naszym portalu charakteryzują się przejrzystością. Zawierają niezbędne informacje, które pozwalają turyście podjąć decyzję o rezerwacji. Osoba zamieszczająca swą ofertę ma prawo w każdej chwili ją wycofać z portalu bez jakichkolwiek dodatkowych formalności. Samo umieszczenie ogłoszenia jest bezpłatne i bardzo proste. Obsługa naszego serwisu nie wymaga od użytkowników ani specjalistycznej wiedzy informatycznej, ani obsługi dodatkowego oprogramowania. Aby dodać ogłoszenie na naszej stronie wystarczy tylko zarejestrować się.

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu portalowi liczba rezerwacji naszych klientów znacznie się zwiększy. Z naszej strony zapewniamy profesjonalną obsługę i pomoc w przypadku jakichkolwiek pytań.

Zapraszamy do współpracy!

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.